Hacker University
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Hacker University

Hacker University Terminal
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κοινωνική Δικτύωση
Κοινωνική Δικτύωση reddit      

Επισημάνετε και μοιραστείτε την διεύθυνση του Hacker University στην σελίδα κοινωνικής δικτύωσης σας
Λέξεις Κλειδιά
Games
 Bloons
 Desktop Tower Defense
 Ant Move
 Ultra Blocks Scores
 Flash Element TD
 Extreme Heli Boarding
 Gamma Bros
 Bloons Tower Defense 2
 Anti Pacman
 Pinch Hitter
 Choose your Weapons
 Saberman
 Delta Fusion
Max Dirt Bike
Alias II
Copyright

 

 Change XP-Start Butten (in Geek) 2

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 219
Ηλικία : 32
Τοποθεσία : 3anthi
Browser : Change XP-Start Butten (in Geek) 2 Op10
Registration date : 11/11/2007

HUC Profile
Active Member:
Change XP-Start Butten (in Geek) 2 Left_bar_bleue100/100Change XP-Start Butten (in Geek) 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Change XP-Start Butten (in Geek) 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Change XP-Start Butten (in Geek) 2   Change XP-Start Butten (in Geek) 2 Icon_minitimeΠαρ Νοε 23, 2007 5:34 pm

σιγουρευτείτε για να χρησιμοποιήσετε εκτός από ως εντολή και να επιλέξετε ένα όνομα για το αρχείο. Εκτός από το πρόσφατα ονομασμένο αρχείο σε C:\Windows. Βήμα 2 - τροποποιήστε το ληξιαρχείο !!!μακε ένα στήριγμα του ληξιαρχείου σας πρίν κάνει αλλάζεϊ!! Τώρα που έχει δημιουργηθεί το τροποποιημένο explorer.exe είναι απαραίτητο να τροποποιηθεί το ληξιαρχείο έτσι το αρχείο θα αναγνωριστεί όταν συνδέεται ο χρήστης στο σύστημα. Εάν δεν ξέρετε πώς να έχετε πρόσβαση στο ληξιαρχείο δεν είμαι βέβαιος ότι αυτό το άρθρο είναι για σας, αλλά ακριβώς σε περίπτωση που είναι ένα προσωρινό σφάλμα μνήμης, πηγαίνετε να αρχίσετε (σύντομα για να είναι κάτι άλλο) τρεγμένος και τύπος regedit στον ανοικτό τομέα. Πλοηγήστε: HKEY_LOCAL_MACHINE \ ΛΟΓΙΣΜΙΚΌ \ Microsoft \ WINDOWS NT \ CurrentVersion \ Winlogon Στο σωστό πλακάκι, πιέστε δύο φορές την είσοδο της "Shell" για να ανοίξετε το Edit πλαίσιο διαλόγου σειράς. Στα στοιχεία αξίας: η γραμμή, εισάγει το όνομα που χρησιμοποιήθηκε για να σώσει το τροποποιημένο αρχείο explorer.exe. Χτυπήστε ΕΝΤΑΞΕΙ. Κλείστε το συντάκτη ληξιαρχείων και είτε καταγράψτε μακριά το σύστημα και καταγράψτε πίσω μέσα, είτε ξαναφύγετε το ολόκληρο σύστημα εάν αυτό σας η προτίμηση. Εάν όλοι πήγαν σύμφωνα με το πρόγραμμα πρέπει να δείτε το νέο κουμπί έναρξής σας με το αναθεωρημένο κείμενο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hacker-university.net
 
Change XP-Start Butten (in Geek) 2
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Hacker University :: Academy Of Hacking :: Windows Tweaking-
Μετάβαση σε: