Hacker University
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Hacker University

Hacker University Terminal
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κοινωνική Δικτύωση
Κοινωνική Δικτύωση reddit      

Επισημάνετε και μοιραστείτε την διεύθυνση του Hacker University στην σελίδα κοινωνικής δικτύωσης σας
Λέξεις Κλειδιά
Games
 Bloons
 Desktop Tower Defense
 Ant Move
 Ultra Blocks Scores
 Flash Element TD
 Extreme Heli Boarding
 Gamma Bros
 Bloons Tower Defense 2
 Anti Pacman
 Pinch Hitter
 Choose your Weapons
 Saberman
 Delta Fusion
Max Dirt Bike
Alias II
Copyright

 

 Fast Startup

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 219
Ηλικία : 32
Τοποθεσία : 3anthi
Browser : Fast Startup Op10
Registration date : 11/11/2007

HUC Profile
Active Member:
Fast Startup Left_bar_bleue100/100Fast Startup Empty_bar_bleue  (100/100)

Fast Startup Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Fast Startup   Fast Startup Icon_minitimeΤετ Σεπ 10, 2008 4:22 pm

Eίναι αρκετά χρονοβόρο και εκνευριστικό να περιμένετε να εκκινήσουν όλα τα προγράμματα στο PC σας κάθε φορά που το ανοίγετε, ιδίως όταν είναι παλιότερης τεχνολογίας. Υπάρχει φυσικά ένας τρόπος να απενεργοποιήσετε την εκκίνηση κάποιων προγραμμάτων που πιστεύετε πως καθυστερούν αισθητά τη διαδικασία. Κάντε κλικ στο Έναρξη (Start) και μετά στο Εκτέλεση (Run). Στο πλαίσιο διαλόγου που θα ανοίξει πληκτρολογήστε msconfig και πατήστε Enter. Από το παράθυρο που θα εμφανιστεί, κάντε κλικ στην καρτέλα Εκκίνηση (Startup) και ακόλουθα βγάλτε το τικ από τις ανεπιθύμητες εφαρμογές. Πρέπει παρόλα αυτά να είστε προσεκτικοί, καθώς δεν πρέπει να απενεργοποιήσετε κάποιες απαραίτητες για την εκκίνηση του συστήματος διαδικασίες, οι οποίες συνήθως εντοπίζονται στις πρώτες θέσεις της λίστας. Για να τις επαναφέρετε ακολουθήστε την ίδια διαδικασία ξαναβάζοντας το τικ στα αντίστοιχα κουτάκια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hacker-university.net
 
Fast Startup
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Hacker University :: Academy Of Hacking ::   ::  -
Μετάβαση σε: